Partitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Zaev në Gradsko: Nuk shpenzojmë në gurrë dhe bronzë, por ndërtojmë rrugë, shkolla dhe kopshte

Do të vazhdoj dinamika e realizimit të projekteve që nënkuptojnë jetë më të mirë dhe më kualitative për qytetarët, porositi kryetari i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës së sotme në komunën e Grackës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle