0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Ndërprerje urgjente e luftës në Ukrainë, rikthim të paqes dhe rivendosje të dialogut – mesazhi kryesor nga Forumi për Diplomaci në Antali

Ish-kryeministri Zoran Zaev, së bashku me ish-ministrin e Shëndetësisë Venko Filipçe, po marrin pjesë në Forumin për Diplomaci në Antali, me ftesë të presidentit turk Rexhep Taip Erdogan dhe ministrit turk të Punëve të Jashtme Mevlut Çavushogllu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle