0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zaev ndau pllaketa me mirënjohje për deputetët e përbërjes së parë shumëpartiake të Kuvendit

Kryeministri Zoran Zaev, në një ceremoni të përshtatshme në kuadët të programit të shënimit të 30-vjetorit të pavarësisë, deputetëve të përbërjes së parë shumëpartiake të Kuvendit nga viti 1991 deri në vitin 1994 u ndau pllaketa mirënjohje si shprehje e respektit të thellë për kontributin e tyre të jashtëzakonshëm në krijimin dhe zhvillimin e shtetit tonë të pavarur dhe sovran.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle