0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQ

Zaev: Natë e vështirë e Ilindenit, së bashku do t’i tejkalojmë këto sfida të ferrit

Zjarret të cilat e kapluan vendin sollën një natë të vështirë të Ilidenit, por falë profesionalizmit dhe solidaritetit të zjarrfikësve dhe qytetarëve edhe në tej nuk kemi persona të lënduar apo të rrezikuar. Dëmi material është diçka që me forca të përbashkëta do ta kompensojmë, tani shqetësimi ynë më i madh duhet të jetë siguria, ka shkruar në profili e tij në Fejsbuk kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle