0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Mickoski duhet të drejtohet ndaj të gjitha bashkësive, ndryshe gjithmonë do të humb

- Kryeministri dhe kryetar i LSDM-së Zoran Zaev sot i porositi liderit të opozitës Hristijan Mickoski se nëse dëshiron mbështetje nga të gjithë qytetarët duhet tu drejtohet të gjitha bashkësive, ndërsa jo vetëm njërës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle