0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Zaev me urim për kancelarin Sholc: Besoj që partneriteti ndërmjet Gjermanisë dhe Maqedonisë së Veriut do të intensifikohet dhe përmirësohet

Kryeministri Zoran Zaev në tuiterin e tij  dërgoi urim për kancelarin e ri të Gjermanisë, Ollaf Sholc me rastin e marrjes së detyrës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle