0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Zaev: Me BDI-në, BESË-n dhe PDSH-në do të paraqitemi së bashku në zgjedhjet lokale

Qytetarët janë të shenjtë dhe vetëm ata vendosin se kush duhet të zgjidhet kryetar i komunës dhe kjo është arsyeja pse ne zgjedhim kandidatët më të mirë të mundshëm, thanë kryeministri Zoran Zaev dhe kryetari i partisë në pushtet LSDM, në lidhje me ambientin para zgjedhjeve të ardhshme lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle