0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zaev: Mbaroi koha kur nga VMRO-DPMNE-ja ishin edhe përmbarues edhe gjykatës dhe prokurorë

Ju jeni bërë hetues, i komentoni të gjitha detajet dhe nga mënga "trokitni" gjëra të cilat janë larg çdo të vërtete të mundshme.  Por, nuk më takon mua, as neve politikanëve të komentojmë pjesë të hetimit. Kaloi koha kur ishit edhe përmbarues edhe gjykatës edhe prokurorë, i tha kryeministri Zoran Zaevi liderit të opozitës Histian Mickoskit në duelin në Kanal 5.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle