0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Zaev: Marrëveshja e Prespës solli realizim të përcaktimeve strategjike

- Për dallim të politikave të mëparshme dhe qeverisë së VMRO-DPMNE-së, Marrëveshja e Prespës solli realizim të përcaktimeve strategjike sepse nuk kalkuluam me karrierat tona politike dhe në plan të parë i vendosëm qytetarët dhe shtetin për dallim nga paraardhësit tanë, deklaroi kryeministri Zoran Zaev në intervistën për TV Tera të Manastirit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle