Partitë politike SQPolitikë SQ

Zaev: LSDM-ja do t’i fitojë zgjedhjet

Kryeministri dhe lideri i LSDM-së Zoran Zaev është i bindur në fitoren e partisë së tij në zgjedhjet lokale të 17 tetorit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle