0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Zaev: Kriza kërkon reflektim serioz dhe përgjigje për të ndihmuar ekonomitë dhe qytetarët

Kriza kërkon konsiderata serioze dhe përgjigje serioze për t'i ndihmuar ekonomitë, e me këtë edhe qytetarët, deklaroi ish-kryeministri Zoran Zaev në një njoftim në Fejsbuk pas pjesëmarrjes në Forumin e Biznesit të Sarajevës, ku iu drejtua panelit të parë dhe ishte anëtar i jurisë për Çmimet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle