0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: Koalicionet i bëjmë në bazë të udhëzimeve të qytetarëve

Koalicionet i bëjmë për shkak të udhëzimeve të vetë qytetarëve. Ajo që fiton, arrin realizojë dhe të ngjashme duhet të mbeten si një ofertë e përbashkët dhe prandaj së bashku do të marrim pjesë në zgjedhjet lokale, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle