0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Kemi 64 deputetë me potencial që shumica parlamentare të rritet

Për momentin jemi 64 deputetë të konfirmuar, besoj se mund të arrijë në 66 në Kuvend, për këtë duhet të vendosin deputetët, tha Zoran Zaev, duke theksuar se shumica parlamentare tani është më e madhe se para zgjedhjeve dhe është garanci për stabilitet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle