0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Zaev: Katër vite po vendosim standarde të menaxhimit të përgjegjshëm dhe llogaridhënës me shtetin

I madh është dallimi mes LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së dhe prandaj do të fitojmë në zgjedhjet lokale, ka thënë lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në tubimin e sontëm në Manastir. Duke filluar fushatën dhe duke prezantuar kandidatët për kryetarë të komunave, Zaevi ka thënë se kjo është më e mira për çdo komunë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle