0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zaev: I ftuam vendet fqinje anëtare të BE-së të hapin korridore të gjelbra, Greqia u paraqit e para

I ftuam anëtaret e BE-së, fqinjë të vendeve të Ballkanit Perëndimor t’i hapin korridoret e gjelbra, si hap i parë për të gjitha vendet e rajonit. Greqia është ajo e cila është paraqitur e para dhe në këtë është duke punuar administrata, informoi sot kryeministri Zoran Zaev, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve në Kuvend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle