0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Hapja e shkollave është vendimi më i dëshiruar, e rëndësishme është të jemi përgjegjës edhe jashtë shkollave

- Hapja e shkollave për mësim me prani fizike është vendimi më i dëshiruar për të gjithë të cilët dëshirojnë  zhvillim të shëndetshëm psiko-social të nxënësve. Të gjithë humbëm shumë vitin e kaluar, duke u përballur me pandeminë e cila e kaploi gjithë botën, porosit në video-porosi kryeministri Zoran Zaev, duke u dëshiruar  fillim të suksesshëm të vitit të ri shkollor nxënësve dhe mësimdhënësve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle