0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Zaev – Gërvalla Shvarc: Ballkani është pjesë e Evropës, ndërsa eurointegrimet janë të dobishme edhe për rajonin edhe për BE-në

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot realizoi takim me zëvendëskryeministren e dytë dhe ministre e Punëve të Jashtme dhe Diasporës në Republikën e Kosovës, Donika Gërvalla – Shvarc.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle