0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev Gashi: Ka shumicë stabile parlamentare dhe Qeveri stabile, nuk nevojiten zgjedhje të parakohshme

Kryeministri Zoran Zaev dhe lideri i Alternativës Afrim Gashi sot në Klubin e deputetëve e kanë nënshkruar programin për veprim të përbashkët dhe inkuadrim të partisë në Qeveri dhe shumicën parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle