0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev-Gashi: Është arritur pajtueshmëri parimore për aspektet programore, në rrjedhë konsultimet për zgjidhjet kadrovike dhe përgjegjësitë që duhet të ndërmerren para qytetarëve

Në takimin e kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të partisë politike Alternativa, Afrim Gashi, të cilët me ekipet e tyre patën takim pune në Klubin e deputetëve është arritur pajtueshmëri parimore për pjesën programore nga bashkëpunimi i mundshëm i ardhshëm, i shprehur përmes pjesëmarrjes politike dhe ekzekutive të Alternativës në Qeveri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle