0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: Emri i shkurtë dhe i gjatë i shtetit, mospërzierja në punët e brendshme janë hapat konkret që i kërkoi Sofja, besoj se do t’i përfundojmë deri në fund të vitit

Udhërrëfyesi, emir I shkurtë dhe I gjatë I shtetit, mospërzierja në punët e brendshme dhe korniza negociuese, e cila është punë e BE-së me Bullgarinë, janë hapat konkret në të cilat punojmë dhe besoj se do t’I përfundojmë deri në fund të vitit, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev në përgjigje të pyetjes së gazetarëve se cilat janë hapat konkret që kreu shtetëror bullgar dje I kërkoi të përmbushen nga Shkupi, në takimet me eurokomisarin për zgjerim, Oliver Varheji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle