0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Zaev: E ndjekim procesin në arsim, askush nuk do të mbetet pa libra shkollorë

E përcjellim situatën nga afër dhe jemi gjithmonë gati që të gjithë fëmijët në klasën e katërt, ku fillon digjitalizimi i mësimit, të pajisen me libra elektronik dhe të shtypura. Askush nuk do të mbetet pa libra shkollorë, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle