0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: E mbështesim Rezolutën, por emri kushtetues I shtetit duhet të respektohet

LSDM e mbështetë Rezolutën e parashtruar nga VMRO-DPMNE dhe plotësisht qëndron prapa mbrojtjes së gjuhës dhe identitetit maqedonas, por Kushtetuta lidhur me emrin e shtetit duhet të respektohet, tha sot kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle