0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: E Majta është fajtore që nuk kemi ndryshime në Kodin zgjedhor

Kryeministri dhe lider i LSDM-së Zoran Zaev sot deklaroi se për shkak të së Majtës, e cila kishte 750 amendamente për Kodin Zgjedhor, nuk janë propozuar ndryshime në Kodin Zgjedhor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle