0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Duke u kujdesur për afganët, do të dërgojmë mesazhin e humanizmit dhe solidaritetit

Gjithsej 74.000 denarë do t'i kushtojnë shtetit për kujdesin e afganëve, por nuk dihet me saktësi se sa prej tyre do të mbërrijnë në vend sepse numri po ndryshon vazhdimisht pasi dje disa u dorëhoqen dhe shkuan në destinacione të tjera, tha sot kryeministri Zoran Zaev.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle