0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Do të mbetem të ndihmoj që të stabilizohet shumica dhe me mundësi të rritet

Kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev mbrëmë vonë deklaroi se në seancat e mbrëmshme të Këshillit Ekzekutiv dhe Qendror të partisë nuk është diskutuar as nuk është vendosur për dorëheqjet e tij në pozitat më të larta të partisë dhe Qeverisë, duke shtuar se ngelet "të ndihmojë që të stabilizohet shumica parlamentare dhe me mundësi të rritet".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle