0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev: Dilni dhe votoni të dielën, konfirmoni se komunat tona dhe atdheu vazhdojnë përpara

Para nesh është rrethi i dytë nga ku varet se në ç’ drejtim do të ecin komunat dhe si do të jetë e ardhmja jonë. Të dielën sjellim vendim, nëse të vazhdojmë përpara në rrugën e progresit ose do të kthehemi pas në të kaluarën e errët të pasigurisë, ka theksuar kryetari i LSDM-së dhe kryeministër, Zoran Zaev në fjalimin drejtuar qytetarëve pas përmbylljes të fushatës parazgjedhore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle