0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev dhe Thaçi dakorduan bashkëpunim për zgjedhjet locale

Lideri i LSDM-së dhe kryeministër Zoran Zaev kumtoi se ka dakorduar bashkëpunim për zgjedhjet lokale me kryetarin e PDSH-së Menduh Thaçi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle