0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Zaev dhe Nikollovski në mbikqyrrje në ndërtimin e elektranës për biogaz (drejtpërdrejtë)

Kryetari i Qeverisë të Republikës së Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe zëvendëskryetari i Qeverisë Lupço Nikollovski, në fshatin Saramzalino në mbikqyrrje në ndërtimin e elektranës për biogaz (drejtpërdrejtë).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle