0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Zaevi dhe Mickoski kanë bërë thirrje për vaksinim masiv

Kryeministri Zoran Zaev dhe lideri i VMRO-DPMNE-së opozitare Hristijan Mickoski sonte në TV duelin në Kanal 5 kanë bërë thirrje për vaksinim masiv të popullsisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle