0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zaev dhe Kovaçevski në takim me Ahmetin në Qeveri

Kryeministri Zoran Zaev sot pasdite në ora 17:30 do të takohet me kryetarin e Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, konfirmuan për MIA-n nga Qeveria, duke theksuar se janë parashikuar deklarata për mediat pas përfundimit të takimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle