0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Zaev dhe Hoxha në manifestimin tradicional “Mbledhja e mollëve prespane” (drejtpërdrejtë)

Fjalim i kryeministri Zoran Zaev dhe ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Arjanit Hoxha në manifestimin "Mbledhja e mollëve prespane" në Resnjë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle