0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zaev dhe Gashi bisedojnë për hyrje të Alternativës në Qeveri

Në Klubin e deputetëve në Shkup tashmë dy orë është duke i zhvilluar takimi i Kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të Alternativës Afrim Gashi për përfshirjen e partisë në Qeveri dhe shumicë parlamentare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle