0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Zaev dhe Besimi do t’i propozojnë Propozim-ndryshimet e Ligjit për financimin e komunave

Kryeministri Zoran Zaev dhe ministri i Financave Fatmir Besimi, do të mbajnë konferencë për shtyp lidhur me Propozim-ligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për financim të njësive të vetëqeverisjes lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle