0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev deri tek rinia: Ju inkurajoj të ndërmerrni aktivitete, qeveritë do t’iu mbështesin

Ju inkurajoj të rrezikoni të ndërmerrni aktivitete për realizuar idetë e juaja dhe potencialin e juaj në biznese të reja, ndërsa qeveritë do t'iu mbështesin, theksoi kryeministri Zoran Zaev i cili sot përmes internet lidhjes ishte pjesëmarrës në konferencën “Ballkani Perëndimor: Një rajon, një treg – Hap drejtë tregut të përbashkët të BE-së”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle