0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev: Dënojmë agresionin ndaj Ukrainës, e gjithë bota demokratike qëndron në anën e paqes dhe dialogut

Ish-kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, përmes Fejsbukut e ka dënuar agresionin ndaj Ukrainës dhe shprehu mbështetjen e tij për popullin ukrainas.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle