0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Çështjet e identitetit nuk mund të jenë lëndë e bisedimeve, ka sinjale pozitive për këtë nga Sofja

- Sinqerisht besoj se është e mundur që deri në fund të vitit të kemi marrëveshje me Bullgarinë e cila do të bazohet në vlerat evropiane dhe me respektimin e çështjeve të identitetit, duke shfrytëzuar si bazë propozimin e presidencës portugeze, i marrë edhe nga kryesuesja aktuale Sllovenia, konsideron kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle