0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev: Besoj se regjistrimi do të jetë i suksesshëm

Personalisht besoj se regjistrimi do të jetë i suksesshëm. Megjithatë, të mos shpejtojmë, kemi edhe dhjetëra ditë. Hymë në etapën e tretë, mbesin edhe 15 ditë të regjistrohet dhe besoj se regjistrimi do të jetë i suksesshëm. U falënderohem qytetarëve të cilët marrin pjesë dhe besoj se ashtu do të jetë deri në fund, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle