0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zaev: Banorët lokalë më meritorët në shuarjen e zjarreve

Ngadalë po vihen nën kontroll zjarret në rajonin e Dellçevës dhe të Berovës është informacioni më i ri të cilin kryeministri Zoran Zaev e kumtoi nga pika mbi fshatin Budinarc ku ditëve të kaluara zjarri ishte më aktiv.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle