0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev: Ata që refuzojnë të regjistrohen duhet të sanksionohen

Njerëzit të cilët refuzojnë të regjistrohen duhet të sanksionohen, ka deklaruar sot kryeministri Zoran Zaev. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve pse nuk kanë kërkuar të vazhdohet afati i regjistrimit dhe çka do të bëhet me ato njerëz që nuk janë regjistruar, kryeministri Zaev ka thënë se të gjithë e dinë se si zhvillohet procesi i regjistrimit, të gjithë e dinë se brenda numrit më të madh të dhënat i kanë nga bazat.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle