0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev, Ahmeti dhe Kovaçevski porositën se Qeveria është stabile, zgjedhjet e ardhshme do të jenë të rregullta

Qëllimi  të sigurohet Qeveri stabile dhe shumicë parlamentare stabile të cilat veprojnë  vetëm në interes të qytetarëve dhe të interesave shtetërore është plotësuar, porositën pas  takimit të mbrëmshëm të punës në Qeveri kryeministri Zoran Zaev, kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski dhe kryetari i BDI-së Ali Ahmeti.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle