Politikë SQ

Zaev – Abazoviq: E ardhmja e përbashkët e Shkupit dhe Podgoricës është në BE

Kryeministri Zoran Zaev sot kishte takim me nënkryetarin e Qeverisë së Malit të Zi, Dritan Abazoviq, në të cilën u theksua bashkëpunimi i shkëlqyeshëm ndërmjet dy vendeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle