Kronikë.portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ylber Sela dhe Fejzi Bojko fitues të Çmimit shtetëror “22 Nëntori”

Çmimi shtetëror "22 Nëntori" sivjet i ndahet prof. dr. Ylber Sela, politikolog dhe shkrimtarit Fejzi Bojko, informoi Ministria e Kulturës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle