0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQE përzgjedhur SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Xhozef: Tolerancë e palejueshme e BE-së për bllokadën bullgare të Maqedonisë së Veriut

BE-ja  nuk bën asgjë dhe me atë i lejon Bullgarisë, e cila gjithsesi nuk është ndërmjet anëtareve më të fuqishme zyrtarisht ta parandalojë Shkupin të negociojë me Brukselin, thotë në  intervistë për Radion Evropa e Lirë, Eduard Xhozef ligjërues në Universitetin Xhon Hopkins në Uashington.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle