Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Xhonsoni u takua me Zelenskin dhe premtoi ndihmë të re ushtarake

Paketë shtesë të ndihmës ushtarake për Ukrainën, premtoi kryeministri britanik Boris Xhonsoni gjatë vizitës së sotme në Kiev.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle