Evropë SQEvropë.Portal SQ

Xhonsoni paralajmëron në rrezik të shtrimit në spital për të pavaksinuarit dhe të pavaksinuarit plotësisht

 Kryeministri britanik Boris Xhonsoni sot deklaroi se një shumicë e madhe e pacientëve në repartet për kujdes intensiv me Kovid-19 nuk kanë marrë doza përforcuese të vaksinës dhe u bëri apel banorëve të vaksinohen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle