Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Xhonsoni i ofron bashkëpunim Makronit pas krizës diplomatike me nëndetëset

Kryeministri britanik, Boris Xhonson I propozoi presidentit francez, Emanuel Makron “vazhdim të bashkëpunimit mes Francës dhe Britanisë së Madhe” pas krizës diplomatike për shkak të nëndetëseve,  kumtoi Pallati I Eliseut pas bisedimeve mes dy liderëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle