Botë SQBotë.Portal SQ

Xhonsoni dhe Bajdeni i sinkronizuan politikat e tyre drejtë Rusisë dhe Kinës

- Kryeministri britanik Boris Xhonson dhe presidenti amerikan Xho Bajden në takimin në Shtëpinë e Bardhë u morën vesh se qasja e të dyja vendeve drejtë Rusisë dhe Kinës do të vazhdojë të bazohet në interesat e përbashkëta të Londrës dhe Uashingtonit, njoftoi Dauning Strit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle