Botë SQBotë.Portal SQ

Xhonson: Sulmet e 11 shtatorit nuk arritën të ndajnë popujt tanë

Sulmet e Al Kaedas mbi SHBA-në më 11 shtator 2001 nuk arritën të ndajnë ata që besojnë në lirinë dhe demokracinë, ka thënë kryeministri britanik, Boris Xhonson në video mesazhin me rastin e 20 vjetorit të sulmit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle