Evropë SQEvropë.Portal SQ

Xhonson skeptik për suksesin e Samitit për ndryshimet klimatike në Gllazgov

Kryeministri britanik Boris Xhonson deklaroi se është “shumë i shqetësuar” dhe i kujdesshëm në lidhje me perspektiven e Samitit për ndryshime klimatike COP16, që fillon të dielën në Gllazgov, se do të jetë i suksesshëm, ndonëse, kjo është e “mundur”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle