Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Xhonson: Nuk e kam ndërmend të jap dorëheqje

Kryeministri britanik Boris Xhonson sot deklaroi se nuk e ka ndërmend të japë dorëheqje për shkak të një sërë ngjarjesh që ndodhën në zyrën dhe rezidencën në Dauning strit gjatë kohës së "lokdaunit".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle